agencja copywriterska

Żyjemy w czasach, kiedy strona internetowa jest traktowana jako wizytówka dla firmy, dlatego warto umieszczać na niej treści najwyższej jakości. Jeśli mowa o treściach, z pomocą najczęściej przychodzi copywriter, który doskonale wie jak zredagować wartościowy oraz ciekawy tekst. Jego pierwszym i najważniejszym zadaniem jest stworzyć tekst, który będzie zgodny z zasadami content marketingu oraz jak najdłużej utrzymać uwagę potencjalnego klienta. Textbookers to platforma, przygotowana właśnie dla osób, które cenią sobie szybką realizację oraz teksty najwyższej jakości.

Rozwój internetu sprawił, że wzrosło zapotrzebowanie na copywriting online. Nie ma co się dziwić, skoro niemalże każdego dnia pojawiają się nowe strony internetowe, które potrzebują treści. Przez to te większe i mniejsze firmy, poszukują sprawdzonego copywritera, który będzie mógł stworzyć dla nich teksty marketingowe lub specjalnie zoptymalizowane treści pod SEO. Textbookers jest to wygodna platforma stworzona właśnie z myślą o przedsiębiorcach, którzy poszukują zaufanego copywritera, który przygotuje teksty wysokiej jakości.

Copywriter oferta jest dostosowana do potrzeb klienta, ponieważ na stronie oferowanych jest aż 6 rodzajów tekstów. Są to teksty tematyczne, teksty specjalistyczne oraz opisy produktów, które są poprawne gramatycznie i językowo, w języku, w którym są napisane. Są dostępne także teksty preclowe, teksty zapleczowe oraz opisy do katalogów które pisze wykwalifikowany copywriter SEO.

Na Textbookersie, copywriterzy tworzą teksty w aż trzech językach, w języku niemiecki, angielskim oracz oczywiście polskim. Ogromną zaletą portalu jest optymalna cena, natomiast sam copywriter cennik jest skonstruowany bardzo przejrzyście. rzetelnycopywriter.pl więcej agencja copywriterska Klient sam decyduje o długości tekstu oraz o użyciu fraz i ilości ich powtórzeń. Przystępną formą doładowania konta są punkty, które odpowiadają konkretnym kwotom. Copywriter cennik określa ilość punktów za 100 oraz 1000 znaków bez spacji, dlatego też klient może obliczyć, jak dużo punktów będzie musiał przeznaczyć na zlecenie interesującego go tekstu. Jeżeli klient uzna, że tekst, który zakupił, nie do końca mu odpowiada, może odesłać go do poprawy. W tym momencie na rynku zleceń dla copywriterów, Textbookers posiada jedną z ciekawszych ofert, dotyczących tworzenia profesjonalnych tekstów.

Textbookers znany jest z tego, że teksty są zawsze na czas, dodatkowo są unikalne oraz dostosowane do potrzeb oraz indywidualnych oczekiwań klienta. Portal powstał z myślą o osobach, które chcą, żeby teksty były napisane szybko oraz zgodnie z zasadami content marketingu. Copywriter freelancer poszukujący pracy, może zacząć pisać na portalu, realizując teksty oraz otrzymując za nie korzystne wynagrodzenie. Textbookers to miejsce dedykowane dla osób, które chcą się sprawdzić jako copywriter oraz dla osób, które chcą otrzymać teksty wysokiej jakości na swoją stronę www.

Dodany: 2020-07-13

Biznes, rzetelnycopywriter.pl więcej agencja copywriterska
drzwi Szczecin